Sprawy karne – kancelaria adwokacka

prawo-karne-kancelaria-wloclawek-karolak

Sprawy karne dotyczą, zarówno przestępstw określanych mianem ciężkie, jak i wykroczeń stanowiących naruszenie obowiązującego prawa. Każda osoba oskarżona o czyn karalny ma prawo do obrony. 

Sprawy karne zgłaszane do naszej Kancelarii Adwokackiej stanowią znaczną część wszystkich prowadzonych przez nas działań na rzecz zgłaszających się do nas klientów. Wynika to przede wszystkim z faktu, że prawo karne dotyczy nie tylko przestępstw, ale również odpowiedzialności za różnego typu wykroczenia czy też naruszenia obowiązującego prawa. W ramach prowadzonych przez nas działań skupiamy się wyłącznie na wykładni aktualnych przepisów. Współpracując z klientem, dokładamy wszelkich starań, aby dokładnie przeanalizować materiał dowodowy, zgromadzony nie tylko przez policję, ale również przez prokuraturę czy inne organy nadzorujące daną sprawę karną. Prowadzone przez naszą Kancelarię sprawy karne dotyczą, zarówno osób dorosłych, jak i postawionych w stan oskarżenia młodocianych. 

Sprawy karne – fachowe porady dla oskarżonych  

Nasza Kancelaria Adwokacka Włocławek Adwokat Joanna Karolak posiada duże doświadczenie w podejmowaniu się obrony klientów oskarżonych o przestępstwa różnego kalibru. Prowadzimy sprawy w obu instancjach, jak również składamy właściwe apelacje karne na korzyść każdego klienta. W ramach prowadzonych przez naszą Kancelarię spraw karnych, dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient mógł liczyć na jego rzetelne przygotowanie do rozpraw sądowych. Proponowane przez nas wsparcie dla postawionego w stan oskarżenia klienta, obejmuje również fachowe doradztwo na każdym etapie postępowania. Wyróżniamy się biegłą znajomością Kodeksu Karnego i ustaw zawierających przepisy prawa karnego. Pozwala to na ustalenie prawidłowej linii obrony, a także sporządzenie wniosków odwoławczych od wydanego wyroku. 

Skuteczna obrona oskarżonych o przestępstwa klientów 

Jako znana i ceniona Kancelaria Adwokacka Włocławek oferujemy profesjonalne usługi z zakresu prawa karnego, bez względu na etap postępowania. Uczestniczymy w postępowaniu przygotowawczym, zarówno pierwszej, jak i drugiej instancji, a także podejmujemy się składania apelacji. Jesteśmy w stanie nawiązać kontakt z klientem przebywającym w areszcie śledczym, po tymczasowym aresztowaniu. Posiadane przez nas doświadczenie ukształtowało się w efekcie stałego kontaktu z organami sądowymi, prokuratorami, policją, jak i Centralnym Biurem Śledczym, a także Krajową Administracją Skarbową. Dzięki temu oferujemy profesjonalne usługi, do których zalicza się skuteczna obrona w postępowaniu karnym. Nasza Kancelaria Adwokacka Włocławek Adwokat Joanna Karolak podejmuje się prowadzenia spraw nie tylko na rzecz oskarżonych -podejrzanych, ale i osób pokrzywdzonych w wyniku różnego typu przestępstw, zagrożonych karą pozbawienia lub też ograniczenia wolności. 

Reprezentowanie interesów osób postawionych w stan oskarżenia

Jesteśmy w stanie opracować wszystkie potrzebne materiały, już na wstępnym etapie postępowania przygotowawczego. Uczestniczymy we wczesnych czynnościach postępowania karnego, jak również bierzemy udział w przesłuchaniu osób w charakterze świadka bądź też podejrzanego. Z uwagi na powyższe jesteśmy w stanie zagwarantować osobom postawionym w stan oskarżenia zabezpieczenie ich interesów, a także czuwamy nad prawidłowym przebiegiem przesłuchania. Nasza Kancelaria Adwokacka we Włocławku  podejmuje się prowadzenia różnego typu spraw karnych, zarówno tych związanych z próbą oszustwa i wyłudzenia, posiadaniem narkotyków, błędami lekarskimi, wypadkami drogowymi, pobiciami, przywłaszczeniem mienia, rozbojami, przestępstwami seksualnymi, fałszerstwami, jak również oskarżeniami o umyślne lub nieumyślne pozbawienie życia. 

Wybór adwokata nie powinien być przypadkowy, ponieważ niektóre sprawy karne wymagają bardzo dokładnej i wnikliwej analizy materiału dowodowego, jak również umiejętnego przygotowania linii obronnej. Zadanie to można powierzyć najlepszym specjalistom,  takim jak Pani Adwokat Joanna Karolak. 

Leave A Reply

  • 87-800 Włocławek, ul. Słowackiego 11
  • +48 734 405 404
  • adwokat@kancelariakarolak.pl